لطفاً صبر کنید ...
loading

مشاوران، پیمانکاران و تامین کنندگان

آیا به عنوان تامین کننده، پیمانکار و یا مشاور پروژه، تمایل دارید هر جا نامی از پروژه های شما در میان می آید، برند شما نیز همراه آن باشد ؟

سامانه صبا به عنوان تنها مرجع جامع اطلاعاتی صنایع بالادستی ایران، نظر بسیاری از صاحبان صنایع، متخصصین، و کارشناسان این حوزه را جلب نموده و با توجه به اینکه بازدید از سامانه صبا صرفا برای افراد مرتبط با حوزه صنعت مقدور میباشد، این موضوع به افزایش جذابیت صفحات اطلاعاتی، خصوصا صفحات پروژها منجر گردیده است، سامانه صبا امکانی را در راستای تکمیل اطلاعات پروژه ها برای کلیه اشخاص حقوقی فراهم نموده تا بتوانند نقش و مسئولیتشان را در اجرای پروژه های صنعتی و حتی محصولاتشان را، در صفحه پروژه مذکور در کنار اطلاعات کاربردی پروژه به نمایش بگذارند و از این طریق رزومه کاریشان را در سامانه تکمیل نمایند. جهت دسترسی به این امکانات ارزشمند لازم است نسبت به ثبت شرکتتان در سامانه اقدام فرمایید.

آیا تمایل دارید به عنوان تامین کننده، پیمانکار و یا مشاور پروژه، رزومه شما در اختیار کلیه افراد مرتبط با حوزه کاریتان به صورت کاملا پویا قرار گیرد ؟

شما می توانید از طریق ثبت نام اشخاص حقوقی، پروفایل شرکتتان را در سامانه صبا فعال نمایید و با تکمیل رزومه تان به صورت کاملا پویا نام شرکت خود را در تمام صفحات پروژه هایی که تاکنون در احداث شان مشارکت داشته اید ثبت نمایید و از این طریق هر فردی که جهت کسب اطلاع از آن پروژه ها توسط سامانه صبا به صفحات پروژه های مذکور راهنمایی می شود، می تواند با یک کلیک به صفحه اختصاصی شرکت تان مراجعه نماید. جهت دسترسی به این امکان ارزشمند لازم است نسبت به ثبت شرکتتان در سامانه اقدام فرمایید.

آیا به عنوان یک تامین کننده و یا کارآفرین به دنبال راهی بهینه و ارزان برای معرفی محصولات و خدمتتان به مشتریان هدفتان هستید؟

سامانه صبا به عنوان تنها مرجع جامع اطلاعاتی صنایع بالادستی ایران که به صورت منحصر به فرد و کاربر پسند نسبت به نمایش جامع اطلاعات صنایع  اقدام نموده و همچنین با ایجاد زیرساختهای اطلاعاتی دیگر همچون نقشه مجتمع های صنعتی ایران، لیست وندورها، لیست شرکتها و ...باعث شده است سامانه صبا نظر بسیاری از صاحبان صنایع، متخصصین، و کارشناسان این حوزه را جلب نموده و با توجه به اینکه بازدید از سامانه صبا صرفا برای افراد مرتبط با حوزه صنعت مقدور میباشد، این موضوع به افزایش جذابیت صفحات منجر گردیده و باعث شده است که پتانسیل فوق العاده ای برای صاحبان مشاغل مرتبط با حوزه صنایع بالادستی به منظور معرفی توانمندیها، محصولات و خدماتشان با درج آگهی در این صفحات ایجاد شود.

آیا به عنوان تامین کننده، پیمانکار و یا مشاور می خواهید زودتر از سایر رقبایتان از پروژهای در حال احداث در کشور مطلع شوید تا بتوانید در وندورلیست مربوطه قرار گیرید؟

شما با ثبت شرکت تان در سامانه صبا می توانید ضمن اطلاع از وضعیت آخرین پروژه های در حال احداث، پس از راه اندازی بستر مناقصات از آخرین پروژه های تعریف شده در زمینه فعالیت تان نیز مطلع شوید  

حامیان
واتس اپ

دعوت از دوستان

با دعوت از دوستان خود می توانید امتیاز بگیرید و به دوستانتان در ایجاد ارتباطات کاری و صنعتی کمک کنید.
+۹۸
+ معرفی نفر بعدی

تبریک

شما به مدت یک سال در سامانه صبا عضویت فعال دارید

به حضور شما در بزرگترین جامعه صنعتی ایران افتخار می کنیم!

پس از تایید اطلاعات ثبت نامتان، یک تیک آبی دریافت نموده و پس از آن می توانید به عنوان کاربر عادی در سامانه صبا فعالیت نمایید.
مزایای کاربران عادی :
  • امکان ایجاد پروفایل شخصی (رزومه آنلاین)
  • امکان درخواست ارتباط و گسترش شبکه ارتباطات با سایر فعالین حوزه صنعت انتخابی
  • امکان ارسال پیام خصوصی برای افراد
  • امکان عضویت در گروه های تخصصی
  • امکان ثبت تجریه و نظر در ذیل صفحات مجتمع ها، واحدها، خطوط تولید و پروژه ها
  • و بسیاری از امکانات دیگر
پیشنهاد ما دریافت عضویت ویژه سامانه صبا می باشد که با کلیک بر روی آن می توانید از مزایای آن مطلع شوید.