متخصصین شاغل در صنعت

آیا مایل هستید به عنوان یک مدیر، متخصص و یا کارشناس نامتان همواره کنار پروژه هایی که در آنها فعال بوده اید، مشاهده شود ؟

در بستر ایجاد شده در سامانه صبا کلیه اشخاص حقیقی میتوانند نقش و مسئولیتشان را در اجرای پروژه های صنعتی، در صفحه پروژه مذکور در کنار اطلاعات کاربردی پروژه به نمایش بگذارند و از این طریق رزومه کاریشان را در سامانه به صورت کاملا جذابی تکمیل نمایند شما نیز می توانید  با ثبت نام در سامانه صبا به صورت شخص حقیقی و کاملا رایگان از این امکان ویژه جهت پرزنت بهتر روزمه خود بهره مند شوید.

آیا به عنوان طراح، متخصص و یا کارشناس فنی می خواهید با افراد دارای تخصص مشابه، به منظور یافتن راه حل های فنی مسائلتان در تبادل نظر باشید ؟

شما می توانید با ثبت نام در سامانه صبا به صورت شخص حقیقی و کاملا رایگان در گروه های تخصصی مدنظرتان عضو شوید و با سایر متخصصان تبادل نظر نمایید، با توجه به این که تخصص هر فرد در سامانه صبا تعیین شده و قابل راستی آزمایی است و اطمینان از سمت و تخصص افراد حاصل شده، مطالب درج شده در گروهها بار علمی بالاتری داشته و مستندتر خواهد بود که این موضوع قطعاً مورد توجه کارشناسان و متخصصین قرار خواهدگرفت.

آیا به عنوان یک متخصص به دریافت مدارک فنی حوزه دانش خودتان علاقه مندید ؟

شما می توانید با ثبت نام در سامانه صبا به صورت شخص حقیقی و کاملا رایگان، پس از کسب امتیازات لازم، پکیج های اطلاعاتی و مطالعاتی بر اساس تخصص و علاقه مندی هایتان کاملا به صورت رایگان دریافت نمایید.

آیا به عنوان شخصی که علیرغم دارا بودن مدرک دانشگاهی از کار کارمندی گریزان است، تمایل دارید بتوانید از طریق اینترنت و خوداشتغالی، حرفه ای متناسب با مدرکتان با درآمد کافی داشته باشید ؟

همانطور که می دانید یکی از روش های نوین جهت کسب درآمد، استفاده از بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی می باشد، لیکن رقابت بسیار در این فضا بسیاری از کسب و کارها را دچار چالش نموده و به موفقیت نمی رساند، لیکن سامانه صبا با ایجاد اولین بستر شبکه اجتماعی تخصصی در ایران قصد دارد ادمینهای گروههای تخصصی و کانالهای اطلاعاتی در این شبکه اجتماعی را به اعضای واجد شرایط که امتیاز لازم را کسب کردهاند، واگذار نماید و شما می توانید با تامین محتوا و پذیرش آگهی به طور مداوم درآمد کافی داشته باشید و حتی به مرور درآمد خود را افزایش نیز بدهید. تفاوت اصلی ادمین های گروه ها و کانال های تخصصی سامانه صبا با سایر شبکه های اجتماعی، این است که اعضای این گروه ها توسط سامانه صبا و مرتبط با موضوع فعالیت گروه و کانال تخصصیتان از طریق سامانه صبا تامین می شود و شما نیازی نیست در این خصوص در ابتدای مسیر تلاشی بنمایید ! برای برخورداری از این مزیت استثنایی، لازم است ضمن ثبت نام، امتیازات خود را تا حد لازم بالا ببرید.

آیا ضمن اینکه تمایلی ندارید از کار و حرفه فعلیتان خارج شوید ولی می خواهید در کنار آن کار، از فضای کسب کار اینترنتی متناسب با تخصصتان درآمد بسیار عالی کسب نمایید ؟

همانطور که می دانید یکی از روش های نوین جهت کسب درآمد، استفاده از بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی می باشد، لیکن رقابت بسیار در این فضا بسیاری از کسب و کارها را دچار چالش نموده و به موفقیت نمی رساند، لیکن سامانه صبا با ایجاد اولین بستر شبکه اجتماعی تخصصی در ایران  قصد دارد ادمینهای گروههای تخصصی و کانالهای اطلاعاتی در این شبکه اجتماعی را به اعضای واجد شرایط که امتیاز لازم را کسب کردهاند، واگذار نماید و شما می توانید با تامین محتوا و پذیرش آگهی به طور مداوم درآمد کافی داشته باشید و حتی به مرور درآمد خود را افزایش نیز بدهید. تفاوت اصلی ادمین های گروه ها و کانال های تخصصی سامانه صبا با سایر شبکه های اجتماعی، این است که اعضای این گروه ها توسط سامانه صبا و مرتبط با موضوع فعالیت گروه و کانال تخصصیتان از طرق سلمانه صبا تامین می شود و شما نیازی نیست در این خصوص در ابتدای مسیر تلاشی بنمایید !  برای برخورداری از این مزیت استثنایی،  لازم است ضمن ثبت نام، امتیازات خود را تا حد لازم بالا ببرید.

آیا به عنوان یک متخصص از درآمدتان در شرکت فعلیتان راضی نیستید و به دنبال شرایط بهتر و حقوق بالاتر در سایر شرکت ها می گردید ؟

شما می توانید با ثبت نام در سامانه صبا به صورت شخص حقیقی و کاملا رایگان نسبت به تکمیل پروفایل تان به صورت کامل اقدام نمایید. پس از آن  کارشناسان سامانه صبا با بررسی پروفایل شما، رزومه کاریتان را به بهترین نحو ممکن تهیه و برای صاحبان مشاغل ارسال می نمایند . به هر میزان پروفایل شما دقیق و کاملتر تکمیل شده باشد ، پیشنهادات کاری ارسالی برایتان بیشتر شگفت زده تان خواهد نمود. صرفا پروفایل هایی که به صورت کامل تکمیل شده اند در پروسه کاریابی قرار خواهند گرفت، الصاق عکس ، ترجیحا پرسنلی نیز برای آغاز این فرآیند الزامی می باشد.

دعوت از دوستان

جهت دریافت عضویت ویژه یک ساله سامانه صبا به صورت رایگان، لازم است:
  1. 1- 21 امتیاز فعالیت از سامانه دریافت کنید (با معرفی دوستان و یا سایر راه های موجود)
  2. 2- اطلاعات کاربری خود را بصورت صددرصد کامل کنید (ورود به صفحه من)
همچنین میتوانید بدون نیاز به دعوت از دوستان و با پرداخت هزینه، عضویت ویژه دریافت کنید:
+۹۸
+ معرفی نفر بعدی

تبریک تبریک

شما به مدت یک ماه در سامانه عضویت فعال دارید

تبریک، تبریک

باعث افتخار ماست که به مدت 24 ساعت از امکانات و اطلاعات سامانه صبا به صورت رایگان بهره مند شوید.

تبریک

شما به مدت یک سال در سامانه صبا عضویت فعال دارید

به حضور شما در بزرگترین جامعه صنعتی ایران افتخار می کنیم!
با تکمیل صفحه خود، بهتر از همیشه خود را به صنعت معرفی کنید: