درباره ما

شرکت اطلاعات صنایع کاوش تدبیر خاورمیانه با تلاش جمعی از صنعتگران صنایع بالادستی جهت دسترسی هرچه سریع‌ترِ صنایع مذکور به چشم‌اندازهای پیش‌بینی شده جهت رشد و شکوفایی صنعت کشور و همچنین معرفی ظرفیت تولید قطعات و خدمات شرکتهای شاغل در صنعت تأسیس گردید.

در همین راستا سامانه‌ی صبا (صنایع بالادستی ایران) جهت گردآوری اطلاعات دقیق صنایع، برقراری ارتباط بین صنعتگران و شرکت‌های فعال و استفاده‌ی بهینه از ظرفیت‌های موجود در مراکز علمی-تحقیقاتی و دانشگاه‌ها در راستای حصول چشم‌اندازها راه‌اندازی گردید.

این سامانه حاصل سالهای متمادی تجربه و تلاش مدیران این شرکت بوده و با توجه به نیازسنجی‌های انجام شده پیاده‌سازی شده است.

این شرکت در نظر دارد در آینده‌ای نزدیک با همکاری جوانان تحصیلکرده، زمینه‌ی گسترش فعالیت‌های ذکرشده را در سطح صنایع خاورمیانه نیز اجرایی نماید.

شما (متخصصین و شاغلین صنعتی) با ثبت نام در این سامانه می‌توانید به صورت رایگان به کلیه‌ی اطلاعات صنعتی سایت دسترسی پیدا کنید و در صورت لزوم اطلاعات سایت را ویرایش نمایید (اطلاعات پس از تأیید کارشناسان سایت، ثبت شده و نمایش داده خواهد شد).

در همین راستا این امکان فراهم شده است تا مدیران عامل و نمایندگان شرکت‌ها که به صورت شخصیت حقیقی در سامانه ثبت نام می‌کنند با پرداخت هزینه فعال‌سازی سالیانه، پروفایل شرکت مورد نظر خود را فعال نمایند و از امتیازاتی که سامانه برای شرکت‌ها در نظر گرفته است بهره‌مند شوند.