اساتید و دانشجویان دانشگاه ها

آیا دانشجو و یا استاد دانشگاه هستید و تمایل دارید موضوعات واقعی و مبتنی بر چالش های صنعت ایران را به عنوان موضوع پایان نامه و یا تحقیقات علمی انتخاب نمایید و از طریق یافتن راه حل های عملی، راه ورود به صنعت و ایجاد بستر درآمدزایی برای آینده داشته باشید؟

شما می توانید با ثبت نام در سامانه صبا به صورت شخص حقیقی و کاملا رایگان در گروه های تخصصی صنعت مدنظرتان عضو شده و با صنعتگران آشنا شوید و از نزدیک با آنها تبادل نظر نموده و با چالش های صنعت روبه رو شوید و با توجه به این که تخصص هر فرد در سامانه صبا تعیین شده و قابل راستی آزمایی است و اطمینان از سمت و تخصص افراد حاصل گردیده، لذا مطالب و مسائل طرح شده در گروهها مستند بوده و قابل پیگیری خواهد بود و می تواند راه حل  چالش های طرح شده ، به عنوان موضوع جذاب پایان نامه ها و تحقیقات علمی قرار گیرد و در صورت اجرایی بودن راه کارها قطعا قابل ارائه به صنعت و ایجاد درآمدزایی خواهد بود.

آیا دانشجو هستید و به دنبال محلی برای کارآموزی می گردید که با معیار ها و تخصص شما همخوانی داشته باشد و و احتمالا پس از کارآموزی به توانید در آنجا به کار ادامه دهید ؟

شما می توانید با ثبت نام در سامانه صبا به صورت شخص حقیقی و کاملا رایگان نسبت به تکمیل پروفایل تان به صورت کامل اقدام نمایید. پس از کسب امتیاز های لازم درخواست های کارآموزی در صورت نیازتان برایتان ارسال خواهد شد.

دعوت از دوستان

جهت دریافت عضویت ویژه یک ساله سامانه صبا به صورت رایگان، لازم است:
  1. 1- 21 امتیاز فعالیت از سامانه دریافت کنید (با معرفی دوستان و یا سایر راه های موجود)
  2. 2- اطلاعات کاربری خود را بصورت صددرصد کامل کنید (ورود به صفحه من)
همچنین میتوانید بدون نیاز به دعوت از دوستان و با پرداخت هزینه، عضویت ویژه دریافت کنید:
+۹۸
+ معرفی نفر بعدی

تبریک تبریک

شما به مدت یک ماه در سامانه عضویت فعال دارید

تبریک، تبریک

باعث افتخار ماست که به مدت 24 ساعت از امکانات و اطلاعات سامانه صبا به صورت رایگان بهره مند شوید.

تبریک

شما به مدت یک سال در سامانه صبا عضویت فعال دارید

به حضور شما در بزرگترین جامعه صنعتی ایران افتخار می کنیم!
با تکمیل صفحه خود، بهتر از همیشه خود را به صنعت معرفی کنید: