لطفاً صبر کنید ...
loading

اساتید و دانشجویان دانشگاه ها

آیا دانشجو و یا استاد دانشگاه هستید و تمایل دارید موضوعات واقعی و مبتنی بر چالش های صنعت ایران را به عنوان موضوع پایان نامه و یا تحقیقات علمی انتخاب نمایید و از طریق یافتن راه حل های عملی، راه ورود به صنعت و ایجاد بستر درآمدزایی برای آینده داشته باشید؟

شما می توانید با ثبت نام در سامانه صبا به صورت شخص حقیقی و کاملا رایگان در گروه های تخصصی صنعت مدنظرتان عضو شده و با صنعتگران آشنا شوید و از نزدیک با آنها تبادل نظر نموده و با چالش های صنعت روبه رو شوید و با توجه به این که تخصص هر فرد در سامانه صبا تعیین شده و قابل راستی آزمایی است و اطمینان از سمت و تخصص افراد حاصل گردیده، لذا مطالب و مسائل طرح شده در گروهها مستند بوده و قابل پیگیری خواهد بود و می تواند راه حل  چالش های طرح شده ، به عنوان موضوع جذاب پایان نامه ها و تحقیقات علمی قرار گیرد و در صورت اجرایی بودن راه کارها قطعا قابل ارائه به صنعت و ایجاد درآمدزایی خواهد بود.

آیا دانشجو هستید و به دنبال محلی برای کارآموزی می گردید که با معیار ها و تخصص شما همخوانی داشته باشد و و احتمالا پس از کارآموزی به توانید در آنجا به کار ادامه دهید ؟

شما می توانید با ثبت نام در سامانه صبا به صورت شخص حقیقی و کاملا رایگان نسبت به تکمیل پروفایل تان به صورت کامل اقدام نمایید. پس از کسب امتیاز های لازم درخواست های کارآموزی در صورت نیازتان برایتان ارسال خواهد شد.

حامیان
واتس اپ

دعوت از دوستان

با دعوت از دوستان خود می توانید امتیاز بگیرید و به دوستانتان در ایجاد ارتباطات کاری و صنعتی کمک کنید.
+۹۸
+ معرفی نفر بعدی

تبریک

شما به مدت یک سال در سامانه صبا عضویت فعال دارید

به حضور شما در بزرگترین جامعه صنعتی ایران افتخار می کنیم!

پس از تایید اطلاعات ثبت نامتان، یک تیک آبی دریافت نموده و پس از آن می توانید به عنوان کاربر عادی در سامانه صبا فعالیت نمایید.
مزایای کاربران عادی :
  • امکان ایجاد پروفایل شخصی (رزومه آنلاین)
  • امکان درخواست ارتباط و گسترش شبکه ارتباطات با سایر فعالین حوزه صنعت انتخابی
  • امکان ارسال پیام خصوصی برای افراد
  • امکان عضویت در گروه های تخصصی
  • امکان ثبت تجریه و نظر در ذیل صفحات مجتمع ها، واحدها، خطوط تولید و پروژه ها
  • و بسیاری از امکانات دیگر
پیشنهاد ما دریافت عضویت ویژه سامانه صبا می باشد که با کلیک بر روی آن می توانید از مزایای آن مطلع شوید.