لطفاً صبر کنید ...
loading

صاحبان مجتمع های صنعتی

آیا به دنبال اطلاعات جامعی در خصوص صنایع بالادستی ایران می گردید، همچون ظرفیت مجتمع ها، پروژه های درحال احداث و واحدهای تولیدی، اطلاعات تماس آنها و ... ؟

شما می توانید با ثبت نام در سامانه صبا به صورت شخص حقیقی و کاملا رایگان، به مهمترین بستر ایجاد شده در سامانه صبا که بستر اطلاعاتی آن می باشد دسترسی آزاد داشته باشید ، سامانه صبا با ایجاد زیرساخت جمع آوری اطلاعات که به صورت منحصر به فرد و کاربر پسند می باشد، نسبت به نمایش جامع اطلاعات صنایع بالادستی ایران شامل پروژه های در حال احداث، پروژه های پایان یافته، خطوط تولید در حال بهره برداری و مجتمع های صنعتی اقدام نموده است. شما می توانید با مراجعه به هر یک از زیرشاخه های صنایع بالادستی،به صورت درختی به اطلاعات مذکور دسترسی داشته باشید

آیا به عنوان کارآفرین و صاحب شرکت همواره به دنبال کارمندانی با تخصص های مرتبط بوده اید و معمولا رزومه ها غیر مرتبط دریافت کرده اید ؟

شما می توانید از طریق ثبت نام اشخاص حقوقی، پروفایل شرکتتان را در سامانه صبا فعال نموده و ضمن برخورداری از بسیاری از امکاناتی که برای اشخاص حقوقی در سامانه صبا مهیا گردیده، نسبت به درج آگهی های استخدامتان نیز اقدام نمایید، کارشناسان ما دقیقا مطابق نیاز شما رزومه های مربوطه را در اختیارتان خواهند گذاشت.

حامیان
واتس اپ

دعوت از دوستان

با دعوت از دوستان خود می توانید امتیاز بگیرید و به دوستانتان در ایجاد ارتباطات کاری و صنعتی کمک کنید.
+۹۸
+ معرفی نفر بعدی

تبریک

شما به مدت یک سال در سامانه صبا عضویت فعال دارید

به حضور شما در بزرگترین جامعه صنعتی ایران افتخار می کنیم!

پس از تایید اطلاعات ثبت نامتان، یک تیک آبی دریافت نموده و پس از آن می توانید به عنوان کاربر عادی در سامانه صبا فعالیت نمایید.
مزایای کاربران عادی :
  • امکان ایجاد پروفایل شخصی (رزومه آنلاین)
  • امکان درخواست ارتباط و گسترش شبکه ارتباطات با سایر فعالین حوزه صنعت انتخابی
  • امکان ارسال پیام خصوصی برای افراد
  • امکان عضویت در گروه های تخصصی
  • امکان ثبت تجریه و نظر در ذیل صفحات مجتمع ها، واحدها، خطوط تولید و پروژه ها
  • و بسیاری از امکانات دیگر
پیشنهاد ما دریافت عضویت ویژه سامانه صبا می باشد که با کلیک بر روی آن می توانید از مزایای آن مطلع شوید.