صاحبان مجتمع های صنعتی

آیا به دنبال اطلاعات جامعی در خصوص صنایع بالادستی ایران می گردید، همچون ظرفیت مجتمع ها، پروژه های درحال احداث و واحدهای تولیدی، اطلاعات تماس آنها و ... ؟

شما می توانید با ثبت نام در سامانه صبا به صورت شخص حقیقی و کاملا رایگان، به مهمترین بستر ایجاد شده در سامانه صبا که بستر اطلاعاتی آن می باشد دسترسی آزاد داشته باشید ، سامانه صبا با ایجاد زیرساخت جمع آوری اطلاعات که به صورت منحصر به فرد و کاربر پسند می باشد، نسبت به نمایش جامع اطلاعات صنایع بالادستی ایران شامل پروژه های در حال احداث، پروژه های پایان یافته، مدولهای در حال بهره برداری و مجتمع های صنعتی اقدام نموده است. شما می توانید با مراجعه به هر یک از زیرشاخه های صنایع بالادستی،به صورت درختی به اطلاعات مذکور دسترسی داشته باشید

آیا به عنوان کارآفرین و صاحب شرکت همواره به دنبال کارمندانی با تخصص های مرتبط بوده اید و معمولا رزومه ها غیر مرتبط دریافت کرده اید ؟

شما می توانید از طریق ثبت نام اشخاص حقوقی، پروفایل شرکتتان را در سامانه صبا فعال نموده و ضمن برخورداری از بسیاری از امکاناتی که برای اشخاص حقوقی در سامانه صبا مهیا گردیده، نسبت به درج آگهی های استخدامتان نیز اقدام نمایید، کارشناسان ما دقیقا مطابق نیاز شما رزومه های مربوطه را در اختیارتان خواهند گذاشت.

دعوت از دوستان

جهت دریافت عضویت ویژه یک ساله سامانه صبا به صورت رایگان، لازم است:
  1. 1- 21 امتیاز فعالیت از سامانه دریافت کنید (با معرفی دوستان و یا سایر راه های موجود)
  2. 2- اطلاعات کاربری خود را بصورت صددرصد کامل کنید (ورود به صفحه من)
همچنین میتوانید بدون نیاز به دعوت از دوستان و با پرداخت هزینه، عضویت ویژه دریافت کنید:
+۹۸
+ معرفی نفر بعدی

تبریک تبریک

شما به مدت یک ماه در سامانه عضویت فعال دارید

تبریک، تبریک

باعث افتخار ماست که به مدت 24 ساعت از امکانات و اطلاعات سامانه صبا به صورت رایگان بهره مند شوید.

تبریک

شما به مدت یک سال در سامانه صبا عضویت فعال دارید

به حضور شما در بزرگترین جامعه صنعتی ایران افتخار می کنیم!
با تکمیل صفحه خود، بهتر از همیشه خود را به صنعت معرفی کنید: