لطفاً صبر کنید ...
loading

خط تولید واحد بهره برداری منصوری در واحد بهره برداری منصوری

توضیحات:هدف از تأسیس: جمع‌آوری و فرآورش نفت خام تولیدی از مخازن آسماری و بنگستان منصوری تاریخ تأسیس: واحد بهره‌برداری منصوری در سال 1356 با 37000 متر مربع مساحت در 70 کیلومتری جنوب غربی شهرستان اهواز با ظرفیت اسمی 165 هزار بشکه نفت خام در روز راه‌اندازی شد که هم‌اکنون دارای ظرفیت 220 هزار بشکه نفت خام در روز می‌باشد. ورودی واحد: نفت خام ورودی این واحد حدود 100 هزار بشکه از تعداد 15 حلقه چاه آسماری و حدود 56 هزار بشکه از 50 حلقه چاه بنگستانی تأمین می‌شود. محصول تولیدی واحد: چون این واحد فاقد کارخانه نمکزدایی می‌باشد نفت نمکی آسماری و بنگستان آن به واحد بهره‌برداری شماره یک اهواز و پس از فرآورش و گاززدایی به نمکزدایی شماره یک اهواز منتقل و مجدداً به واحد بهره‌برداری شماره یک اهواز بر می‌گردد. نفت تولیدی این واحد به پایانه‌های صادراتی منتقل و گاز تولیدی نیز جهت انجام عملیات فرآورش به آماک ارسال می‌گردد. تولید روزانه فعلی واحد عبارتست از 156 هزار بشکه نفت آسماری و بنگستان و 300/38 م.ف.م.ر گاز که به طرح آماک منتقل می‌شود.

محصول تولیدی واحد: گاز تولیدی نیز جهت انجام عملیات فرآورش به آماک ارسال می‌گردد. تولید روزانه فعلی واحد 300/38 میلیون فوت مکعب در روز گاز که به طرح آماک منتقل می‌شود.


حامیان

دعوت از دوستان

با دعوت از دوستان خود می توانید امتیاز بگیرید و به دوستانتان در ایجاد ارتباطات کاری و صنعتی کمک کنید.
+۹۸
+ معرفی نفر بعدی

تبریک

شما به مدت یک سال در سامانه صبا عضویت فعال دارید

به حضور شما در بزرگترین جامعه صنعتی ایران افتخار می کنیم!

پس از تایید اطلاعات ثبت نامتان، یک تیک آبی دریافت نموده و پس از آن می توانید به عنوان کاربر عادی در سامانه صبا فعالیت نمایید.
مزایای کاربران عادی :
  • امکان ایجاد پروفایل شخصی (رزومه آنلاین)
  • امکان درخواست ارتباط و گسترش شبکه ارتباطات با سایر فعالین حوزه صنعت انتخابی
  • امکان ارسال پیام خصوصی برای افراد
  • امکان عضویت در گروه های تخصصی
  • امکان ثبت تجریه و نظر در ذیل صفحات مجتمع ها، واحدها، خطوط تولید و پروژه ها
  • و بسیاری از امکانات دیگر
پیشنهاد ما دریافت عضویت ویژه سامانه صبا می باشد که با کلیک بر روی آن می توانید از مزایای آن مطلع شوید.