لطفاً صبر کنید ...
loading

خط تولید واحد بهره برداری بینک در واحد بهره برداری بینک (بینک و گلخاری)

توضیحات:این واحد در فاصله 120 کیلومتری شهرستان گچساران و30 کیلومتری شهرستان گناوه در استان بوشهر واقع و ارتفاعی معادل 910 فوت از سطح دریا را دارا می باشد . واحد مزبور در سال 1346 هجری شمسی به بهره برداری رسیده است. ظرفیت اسمی این واحد 70 هزار بشکه در روز و درحال حاضر روزانه مقدار41 هزار بشکه نفت از 14 حلقه چاههای میادین بینک و گلخاری را جمع آوری و پس از تفکیک گازهای همراه به تلمبه خانه گوره ارسال و گازهای حاصل را به میزان 5/13 میلیون فوت مکعب در روز به ایستگاه تقویت فشارگاز بینک تحویل می دهد . نفت این واحد از نوع سنگین با وزن مخصوص 0.8746 می باشد .

این واحد در فاصله 120 کیلومتری شهرستان گچساران و30 کیلومتری شهرستان گناوه در استان بوشهر واقع و ارتفاعی معادل 910 فوت از سطح دریا را دارا می باشد . واحد مزبور در سال 1346 هجری شمسی به بهره برداری رسیده است .ظرفیت اسمی این واحد 70 هزار بشکه در روز و درحال حاضر روزانه مقدار41 هزار بشکه نفت از 14 حلقه چاههای میادین بینک و گلخاری را جمع آوری و پس از تفکیک گازهای همراه به تلمبه خانه گوره ارسال و گازهای حاصل را به میزان 13.5 میلیون فوت مکعب در روز به ایستگاه تقویت فشارگاز بینک تحویل می دهد . نفت این واحد از نوع سنگین با وزن مخصوص 0.87460 می باشد .


نمایشگاه آنلاین
واتس اپ

دعوت از دوستان

با دعوت از دوستان خود می توانید امتیاز بگیرید و به دوستانتان در ایجاد ارتباطات کاری و صنعتی کمک کنید.
+۹۸
+ معرفی نفر بعدی

تبریک

شما به مدت یک سال در سامانه صبا عضویت فعال دارید

به حضور شما در بزرگترین جامعه صنعتی ایران افتخار می کنیم!

پس از تایید اطلاعات ثبت نامتان، یک تیک آبی دریافت نموده و پس از آن می توانید به عنوان کاربر عادی در سامانه صبا فعالیت نمایید.
مزایای کاربران عادی :
  • امکان ایجاد پروفایل شخصی (رزومه آنلاین)
  • امکان درخواست ارتباط و گسترش شبکه ارتباطات با سایر فعالین حوزه صنعت انتخابی
  • امکان ارسال پیام خصوصی برای افراد
  • امکان عضویت در گروه های تخصصی
  • امکان ثبت تجریه و نظر در ذیل صفحات مجتمع ها، واحدها، خطوط تولید و پروژه ها
  • و بسیاری از امکانات دیگر
پیشنهاد ما دریافت عضویت ویژه سامانه صبا می باشد که با کلیک بر روی آن می توانید از مزایای آن مطلع شوید.