لطفاً صبر کنید ...
loading

خط تولید واحد بهره برداری شماره 1 بی بی حکیمه در واحد بهره برداری شماره یک (1) بی‌ بی‌ حکیمه

توضیحات:این واحد در شرق شهرستان گچساران و در فاصله 110 کیلومتری از این شهر واقع و دارای ارتفاعی معادل1258 پا از سطح دریا می باشد و در سال 1343 هجری شمسی مورد بهره برداری قرار گرفت .گازهای حاصل از مراحل مختلف تفکیک به میزان 52 میلیون فوت مکعب در روز تحویل ایستگاه تقویت فشار گاز شماره یک بی بی حکیمه می گردد .این واحد بدلیل بعد مسافت به صورت طرح اقماری هفت روزه و در دو نوبتکاری روز و شب اداره میگردد .

این واحد در شرق شهرستان گچساران و در فاصله 110 کیلومتری از این شهر واقع و دارای ارتفاعی معادل1258 پا از سطح دریا می باشد و در سال 1343 هجری شمسی مورد بهره برداری قرار گرفت .ظرفیت اسمی این واحد 150 هزاربشکه در روز بوده و در حال حاضر روزانه مقدار39 هزار بشکه نفت سنگین و 19 هزار بشکه نفت سبک از 52 حلقه چاههای میادین بی بی حکیمه ، گرنگان ، چلینگر و سولابدر تولید و عملیات تفکیک گازهای همراه را از نفت بر عهده دارد . نفت حاصل از عملیات این واحد به صورت سبک و سنگین جداگانه به طرف تلمبه خانه گوره پمپاژ و گازهای حاصل از مراحل مختلف تفکیک به میزان 52 میلیون فوت مکعب در روز تحویل ایستگاه تقویت فشار گاز شماره یک بی بی حکیمه می گردد .این واحد بدلیل بعد مسافت به صورت طرح اقماری هفت روزه و در دو نوبتکاری روز و شب اداره میگردد . وزن مخصوص نفت سبک و سنگین واحد به ترتیب 0.8333 و 0.8715 می باشد .


نمایشگاه آنلاین
واتس اپ

دعوت از دوستان

با دعوت از دوستان خود می توانید امتیاز بگیرید و به دوستانتان در ایجاد ارتباطات کاری و صنعتی کمک کنید.
+۹۸
+ معرفی نفر بعدی

تبریک

شما به مدت یک سال در سامانه صبا عضویت فعال دارید

به حضور شما در بزرگترین جامعه صنعتی ایران افتخار می کنیم!

پس از تایید اطلاعات ثبت نامتان، یک تیک آبی دریافت نموده و پس از آن می توانید به عنوان کاربر عادی در سامانه صبا فعالیت نمایید.
مزایای کاربران عادی :
  • امکان ایجاد پروفایل شخصی (رزومه آنلاین)
  • امکان درخواست ارتباط و گسترش شبکه ارتباطات با سایر فعالین حوزه صنعت انتخابی
  • امکان ارسال پیام خصوصی برای افراد
  • امکان عضویت در گروه های تخصصی
  • امکان ثبت تجریه و نظر در ذیل صفحات مجتمع ها، واحدها، خطوط تولید و پروژه ها
  • و بسیاری از امکانات دیگر
پیشنهاد ما دریافت عضویت ویژه سامانه صبا می باشد که با کلیک بر روی آن می توانید از مزایای آن مطلع شوید.