لطفاً صبر کنید ...
loading
درباره

مرکز انتقال نفت نائین در جنوب شرق شهرستان کویری نائین به فاصله 22 کیلومتری از مرکز شهر قرار گرفته است که در سال 1379 شروع به کار کرده و در جوار روستای بنویر و کارخانه سیمان سفید نائین با ارتفاع 1589 از سطح دریا قرار گرفته است.مساحت این مرکز 120 هزار متر مربع است که حدود هفتاد هزار متر آن فضای سبز است. فاصله این مرکز از مرکز ماقبل خود (یزد) 146 کیلومتر و فاصله آن با مرکز مابعد (شماره هفت اصفهان) 161کیلومتر است و وظیفه این مرکز انتقال روزانه صد و بیست هزار بشکه توسط دو خط ً16 و ً20 اینچ است. حوزه استحفاظی این مرکز از کیلومتر 255 الی 416 خطوط فوق قرار گرفته – در کیلومتر381 همین سیر بر روی خط ً16 و لوله انشعابی خط ً16 قرار گرفته که فاصله حدود 14 کیلومتر مسیر لوله ً6 اینچ عبور کرده و جهت تغذیه مخازن انبار پخش فرآورده های نفتی نائین وارد تأسیسات نائین می شود. در این مرکز خط ً16 دارای سه عدد الکترو موتورها 1166 کیلو وات می باشد که با قدرت حمل یک موتور در 24 ساعت کاری 75000 بشکه و با دو موتور 118000 بشکه می باشد. خط ً20 موقتاً توسط الکتروپمپ 603 در خط ً16 اتصال داده شده و مورد بهره برداری قرار گرفته و این خط در حال حاضر موقتاً می تواند مقدار 12000 متر مکعب فرآورده را به سمت اصفهان طی 24 ساعت ارسال کند. مخازن یک مخزن رسیف جهت جمع آوری و نگهداری مواد آلوده با ظرفیت 480000 لیتر دو مخزن زیرزمینی به نام سمپل و اسلوپ هرکدام با ظرفیت 35000 لیتر یک مخزن جدا کننده (نفت و آب ) با ظرفیت 3500 لیتر یک مخزن زیرزمینی سوخت گازوئیل با ظرفیت 38000 لیتر یک مخزن سوخت دیزل باظریت 1000 لیتر تاسیسات انتهایی یا پایانه : پایانه با فاصله ای 14 کیلومتری از مرکز انتقال نفت نائین در کنار جاده نائین به اصفهان و در محوطه داخلی انبار نفت شرکت پخش فرآورده های نفتی قرار گرفته است. این تأسیسات با ورود لوله ً6 منشعب شده از خط ً16 اینچ در کیلومتر 381 مسیر نائین – اصفهان عملیات رسید در مخازن انبار پخش را انجام میدهد و می تواند حداکثر صد و شصت هزار لیتر فرآورده های نفتی (بنزین –نفت و گازئیل ) را رسید نماید و به طور میانگین با توجه به فضای محدود مخازن انبار پخش میتواند ماهیانه حداقل 5 میلیون لیتر فرآورده بنزین می باشد. مخازن تأسیسات نائین : یک عدد مخزن رلیف با ظرفیت 480 هزار لیتر جهت جمع آوری مواد آن بوده و سپس تخلیه و تزریق به مخازن دیگر و یا بارگیری یک عدد مخزن زیرزمینی با ظرفیت 38 هزار لیتر جهت جمع آوری و نگهداری مواد آلوده نفتی منبع : وب سایت شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران

ادامه توضیحات
اطلاعات مجتمع
مرکز انتقال و تاسیسات نفت نائین (تلمبه خانه و پایانه) - منطقه جنوب شرق
خطوط لوله و مخابرات نفت ایران
قابل تکمیل
انتقال و ذخیره
قابل تکمیل
قابل تکمیل
قابل تکمیل
قابل تکمیل
قابل تکمیل
واحدهای مرکز انتقال و تاسیسات نفت نائین (تلمبه خانه و پایانه) - منطقه جنوب شرق
کارکنان
هیچ یک از کارکنان این مجتمع در سیستم ثبت نشده است.
ارائه دهندگان خدمات به این مجتمع
جهت قرار گرفتن در این قسمت فقط کافی است پروژه های خود را در هر مجتمع ثبت نمایید. ثبت پروژه ها
افراد دخیل در پروژه های مجتمع
اشتراک تجربیات
در این بخش تجربه خود را در احداث و همکاری در مجتمع درج نمایید. تبلیغات در بخش "ثبت تجربیات " ممنوع است اما شما می‌توانید راه‌های تبلیغات در سامانه صبا را در «این صفحه» ببینید.
نمایشگاه آنلاین
سامانه صبا به شما پیشنهاد می دهد صفحات زیر را نیز ببینید.
مجتمع ها
پروژه ها
شرکت ها
واتس اپ

دعوت از دوستان

با دعوت از دوستان خود می توانید امتیاز بگیرید و به دوستانتان در ایجاد ارتباطات کاری و صنعتی کمک کنید.
+۹۸
+ معرفی نفر بعدی

تبریک

شما به مدت یک سال در سامانه صبا عضویت فعال دارید

به حضور شما در بزرگترین جامعه صنعتی ایران افتخار می کنیم!

پس از تایید اطلاعات ثبت نامتان، یک تیک آبی دریافت نموده و پس از آن می توانید به عنوان کاربر عادی در سامانه صبا فعالیت نمایید.
مزایای کاربران عادی :
  • امکان ایجاد پروفایل شخصی (رزومه آنلاین)
  • امکان درخواست ارتباط و گسترش شبکه ارتباطات با سایر فعالین حوزه صنعت انتخابی
  • امکان ارسال پیام خصوصی برای افراد
  • امکان عضویت در گروه های تخصصی
  • امکان ثبت تجریه و نظر در ذیل صفحات مجتمع ها، واحدها، خطوط تولید و پروژه ها
  • و بسیاری از امکانات دیگر
پیشنهاد ما دریافت عضویت ویژه سامانه صبا می باشد که با کلیک بر روی آن می توانید از مزایای آن مطلع شوید.