لطفاً صبر کنید ...
loading
درباره

این مرکز در محوطه صنعتی مرکز منطقه قرار گرفته و تاریخچه تاسیس آن به سال 1352 باز می گردد. مساحت مجموعه حدود چهارده هزار متر مربع می باشد و ارتفاع آن از سطح دریا 1020 متر است. این مرکز دارای چهار تلمبه خانه نفت شامل ری_ تبریز، ری_ ساری،‌ ری_ قزوین و ری_ شاهرود و دو خط ورودی نفت از پالایشگاه تهران جهت رسید و ارسال می باشد. خط 14ً اینچ ری_ تبریز در سال 1352 راه اندازی شده و قدرت حمل 110 هزار بشکه در روز را دارد و فاصله آن تا مرکز بعدی که اشتهارد است 113 کیلومتر می باشد و این خط از ری شروع شده و پس از طی مسافتی حدود 610 کیلومتر به تبریز می رسد و جهت انتقال بنزین، نفت سفید، نفت گاز و نفتا( جهت پتروشیمی تبریز) و نفت جت ATK جهت فرودگاه تبریز استفاده می گردد پمپاژ این فرآورده ها توسط 2 الکترو موتور با قدرت KW 1305 و یک الکترو موتور با قدرت KW 1310 و با آرایش 1+2 و یک بوستر نفتا با قدرت KW 6/73 به صورت سری انجام می شود. خط 16 اینچ ری_ ساری درسال 1362 راه اندازی شده و دارای قدرت حمل پنجاه هزار بشکه در روز است و فاصله آن تا مرکز بعدی (ورسک) 180 کیلومتر می باشد. این خطوط لوله هم از ری شروع می شود و پس از طی مسافت 284 کیلومتر به ساری می رسد و جهت انتقال بنزین، نفت سفید و نفت گاز استفاده می گردد پمپاژ فرآوردها توسط 3 دستگاه الکترو موتور با قدرت KW 1140 و آرایش 1+2 انجام می شود. خط 18ً ری_ قزوین در سال 1363 راه اندازی شده و دارای قدرت حمل و انتقال صد و شصت هزار بشکه در روز است و فاصله آن تا مرکز بعدی( قزوین 151) کیلومتر است. این خط لوله از ری شروع شده و پس از طی مسافت 316 کیلومتر به رشت می رسد و جهت انتقال بنزین، نفت سفید و نفت گاز استفاده می شود و انتقال این فرآورده ها هم توسط 3 الکترو موتور با قدرت KW 1520 با آرایش 1+2 انجام می شود. خط 22ً ری_ شاهرود در سال 1360 راه اندازی شده و دارای ظرفیت حمل صدو هشتاد شبکه در روز و فاصله آن تا مرکز بعدی(سمنان) 204 کیلومتر است. این خط لوله نیز از ری شروع و پس از طی مسافت 378 کیلومتر به شاهرود می رسد جهت انتقال بنزین، نفت سفید، نفت گاز و نفت جت فرودگاه مشهد استفاده می گردد و پمپاژ فرآورده ها توسط 4 دستگاه الکترو موتور با قدرت KW 1500 با آرایش 1+2 انجام می شود. این مرکز دارای 4 دستگاه مخزن زیر زمینی می باشد ظرفیت مخازن ری- شاهرود 11340 لیتر، ظرفیت مخازن ری_ ساری 12474 لیتر و ظرفیت مخزن ری_ قزوین 24948 لیتر می باشد که خروجی آنها به مخزن36 آلوده ری قدیم انتقال می یابد. برق مصرفی این مرکز هم از طریق یک خط 20KV پس از تبدیل به KV 6 توسط دو دستگاه ترانس تامین می گردد. منبع : وب سایت شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران

ادامه توضیحات
اطلاعات مجتمع
مرکز انتقال نفت اصلی (تلمبه خانه) - منطقه تهران
خطوط لوله و مخابرات نفت ایران
قابل تکمیل
انتقال و ذخیره
قابل تکمیل
قابل تکمیل
قابل تکمیل
قابل تکمیل
قابل تکمیل
واحدهای مرکز انتقال نفت اصلی (تلمبه خانه) - منطقه تهران
کارکنان
هیچ یک از کارکنان این مجتمع در سیستم ثبت نشده است.
ارائه دهندگان خدمات به این مجتمع
جهت قرار گرفتن در این قسمت فقط کافی است پروژه های خود را در هر مجتمع ثبت نمایید. ثبت پروژه ها
افراد دخیل در پروژه های مجتمع
اشتراک تجربیات
در این بخش تجربه خود را در احداث و همکاری در مجتمع درج نمایید. تبلیغات در بخش "ثبت تجربیات " ممنوع است اما شما می‌توانید راه‌های تبلیغات در سامانه صبا را در «این صفحه» ببینید.
نمایشگاه آنلاین
سامانه صبا به شما پیشنهاد می دهد صفحات زیر را نیز ببینید.
مجتمع ها
پروژه ها
شرکت ها
واتس اپ

دعوت از دوستان

با دعوت از دوستان خود می توانید امتیاز بگیرید و به دوستانتان در ایجاد ارتباطات کاری و صنعتی کمک کنید.
+۹۸
+ معرفی نفر بعدی

تبریک

شما به مدت یک سال در سامانه صبا عضویت فعال دارید

به حضور شما در بزرگترین جامعه صنعتی ایران افتخار می کنیم!

پس از تایید اطلاعات ثبت نامتان، یک تیک آبی دریافت نموده و پس از آن می توانید به عنوان کاربر عادی در سامانه صبا فعالیت نمایید.
مزایای کاربران عادی :
  • امکان ایجاد پروفایل شخصی (رزومه آنلاین)
  • امکان درخواست ارتباط و گسترش شبکه ارتباطات با سایر فعالین حوزه صنعت انتخابی
  • امکان ارسال پیام خصوصی برای افراد
  • امکان عضویت در گروه های تخصصی
  • امکان ثبت تجریه و نظر در ذیل صفحات مجتمع ها، واحدها، خطوط تولید و پروژه ها
  • و بسیاری از امکانات دیگر
پیشنهاد ما دریافت عضویت ویژه سامانه صبا می باشد که با کلیک بر روی آن می توانید از مزایای آن مطلع شوید.