لطفاً صبر کنید ...
loading
درباره

این واحد در مرکز منطقه تهران واقع در جاده قدیم قم، بلوار پژوهشگاه، تاسیسات نفتی ری واقع شده است که ارتفاع آن از سطح دریا حدود 1030 متر و تاریخ تاسیس آن سال 1353 ثبت شده مساحت این مرکز 27500 متر مربع می باشد و در درون خود دارای پنج تلمبه خانه نفت شامل، ری_ کن، ری_ قوچک، ری_ مهرآباد، ری_امام و ری_ منتظر قائم می باشد. خط 14 اینچ ری_ کن در سال 1353 راه اندازی و دارای قدرت حمل 55000 بشکه در روز می باشد و فاصله این خط تا مرکز بعدی که تاسیسات کن است 24 کیلومتر است. این خط لوله از ری شروع می شود و پس از طی 34 کیلومتر به تاسیسات کن می رسد و وظیفه انتقال بنزین، نفت سفید و نفت گاز را دارد پمپاژ این فرآورده ها توسط 3 الکترو موتور با قدرت KW 460 و به صورت 1+2 و به صورت موازی انجام می شود. خط 14 اینچ ری_ قوچک درسال 1353 راه اندازی و دارای قدرت حمل 60000 بشکه در روز می باشد و فاصله آن تا مرکز بعدی که قوچک است حدود 32 کیلومتر است این خط هم از ری شروع می شود و پس از طی 32 کیلومتر به تاسیسات قوچک می رسد و جهت انتقال فرآورده های بنزین، نفت سفید و نفت گاز استفاد می گردد و پمپاژ فرآورده های توسط این خط به وسیله 3 دستگاه الکترو موتور با قدرت KW 700 و به شکل 1+2 به صورت موازی انجام می پذیرد. خط 8 اینچ ری_ مهرآباد در سال 1356 راه اندازی و قدرت حمل بیست و پنج هزار بشکه در روز را دارد و فاصله آن تا مرکز بعدی 23 کیلومتر است و این خط هم از ری شروع شده و پس از طی مسافت 23 کیلومتر به فرودگاه مهر آباد جهت حمل و انتقال ATK و JP4 می رود عملیات پمپاژ این فرآورده ها توسط 3 دستگاه الکترو موتور با قدرت 240 KW و با آرایش 1+2 و دو دستگاه بوستر پمپ با قدرت KW 75 و دو دستگاه بوستر با قدرت KW 30 انجام می شود. خط 8 اینچ ری_ منتظر قائم در سال 1347 راه اندازی شده و ظرفیت انتقال بیست و سه هزار بشکه در روز را دارد و فاصله آن تا مرکز بعدی حدود 49 کیلومتر است، این خط هم از ری شروع می شود و بعد از طی مسافتی حدود 49 کیلومتر به نیروگاه منتظر قائم می رسد و جهت حمل و انتقال نفت گاز و نفت کوره استفاده می گردد و پمپاژ این فرآورده ها توسط 2 الکترو موتور با قدرت KW 460 و دو دستگاه توربین سولار 1000 و 1200 به صورت موازی انجام می شود. خط 10 اینچ ری_ امام در سال 1393 راه اندازی شده و طول این خط لوله 33 کیلومتر است و ظرفیت انتقال سی هزار بشکه در روز را دارد . منبع : وب سایت شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران

ادامه توضیحات
اطلاعات مجتمع
مرکز انتقال نفت اقماری (تلمبه خانه) - منطقه تهران
خطوط لوله و مخابرات نفت ایران
قابل تکمیل
انتقال و ذخیره
قابل تکمیل
قابل تکمیل
قابل تکمیل
قابل تکمیل
قابل تکمیل
واحدهای مرکز انتقال نفت اقماری (تلمبه خانه) - منطقه تهران
کارکنان
هیچ یک از کارکنان این مجتمع در سیستم ثبت نشده است.
ارائه دهندگان خدمات به این مجتمع
جهت قرار گرفتن در این قسمت فقط کافی است پروژه های خود را در هر مجتمع ثبت نمایید. ثبت پروژه ها
افراد دخیل در پروژه های مجتمع
اشتراک تجربیات
در این بخش تجربه خود را در احداث و همکاری در مجتمع درج نمایید. تبلیغات در بخش "ثبت تجربیات " ممنوع است اما شما می‌توانید راه‌های تبلیغات در سامانه صبا را در «این صفحه» ببینید.
نمایشگاه آنلاین
سامانه صبا به شما پیشنهاد می دهد صفحات زیر را نیز ببینید.
مجتمع ها
پروژه ها
شرکت ها
واتس اپ

دعوت از دوستان

با دعوت از دوستان خود می توانید امتیاز بگیرید و به دوستانتان در ایجاد ارتباطات کاری و صنعتی کمک کنید.
+۹۸
+ معرفی نفر بعدی

تبریک

شما به مدت یک سال در سامانه صبا عضویت فعال دارید

به حضور شما در بزرگترین جامعه صنعتی ایران افتخار می کنیم!

پس از تایید اطلاعات ثبت نامتان، یک تیک آبی دریافت نموده و پس از آن می توانید به عنوان کاربر عادی در سامانه صبا فعالیت نمایید.
مزایای کاربران عادی :
  • امکان ایجاد پروفایل شخصی (رزومه آنلاین)
  • امکان درخواست ارتباط و گسترش شبکه ارتباطات با سایر فعالین حوزه صنعت انتخابی
  • امکان ارسال پیام خصوصی برای افراد
  • امکان عضویت در گروه های تخصصی
  • امکان ثبت تجریه و نظر در ذیل صفحات مجتمع ها، واحدها، خطوط تولید و پروژه ها
  • و بسیاری از امکانات دیگر
پیشنهاد ما دریافت عضویت ویژه سامانه صبا می باشد که با کلیک بر روی آن می توانید از مزایای آن مطلع شوید.