لطفاً صبر کنید ...
loading

از ثبت نام اولیه تا معرفی خدمات شرکت در سامانه صبا، چگونه؟

ارسال شده در : 1398/11/22 18:24

با توجه به اینکه دغدغه‌ی بسیاری از کاربران سامانه صبا، نحوه ثبت و فعالسازی شرکت در سامانه است، این مطلب جهت آموزش نحوه ثبت شرکت در سامانه تهیه شده است.

قدم به قدم با ما باشید تا از صفر تا صدِ ورود به جامعه صنعتگران صبا را ببینید:

1- ثبت نام حقیقی در سامانه

برای انجام هر فعالیتی در سامانه صبا، مثلاً دسترسی به اطلاعات دقیق، ایجاد شبکه ارتباطات، نظردهی و امتیازدهی، ثبت شرکت، مجتمع، پروژه، مقاله، مطلب و ... لازم است در سامانه صبا یک حساب کاربری داشته باشید. بنابراین اولین مرحله جهت ورود به سامانه صبا، ثبت نام در سامانه بعنوان یک شخص حقیقی است.

جهت انجام ثبت نام، می‌توانید در منوی سمت راست سامانه یا در صفحه اصلی، روی دکمه ثبت نام کلیک کنید یا جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

ابتدا منوی سامانه را باز کنید:

ثبت نام اولیه در سامانه

سپس روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید:

ثبت نام اولیه در سامانه صبا

در کادر باز شده، نام، شماره تلفن و ایمیل خود را وارد کنید. رمز عبور شما به شماره تلفن وارد شده ارسال می شود و لازم است آن را در فیلد بعدی وارد کنید:

ثبت نام اولیه در سامانه

پس از دریافت رمز عبور و ورود به سامانه، جهت تکمیل ثبت نام، نام محل کار و سمت خود را وارد کنید:

ثبت نام اولیه در سامانه

ثبت نام شما تکمیل شد، از دسترسی به سامانه صبا لذت ببرید!

ثبت نام اولیه در سامانه

2- تکمیل پروفایل

ادعاهای افرادی که پروفایل خود را در سامانه تکمیل کرده‌اند جدی‌تر گرفته می‌شود و سیستم هوشمند سامانه دسترسی‌ها و امتیازات بیشتری را به افرادی ارائه می‌کند که پروفایل کامل‌تری دارند. همچنین با توجه به این‌که پروفایل شما یک صفحه عمومی در فضای اینترنت است و بیش از 30 هزار صنعتگر که ماهانه در سامانه صبا فعال هستند قادر به مشاهده صفحه شما هستند، بهتر است خودتان را به خوبی به آن‌ها معرفی کنید تا در ذهن آن‌ها بمانید.

تکمیل پروفایل، شامل تکمیل اطلاعات وضعیت شغلی، تصویر آواتار و کاور، سوابق شغلی، سوابق تحصیلی، پروژه‌ها، مهارت‌ها، علاقمندی‌ها، شبکه ارتباطات و .... است.

بنابراین، بهترین اقدام بعد از ثبت نام اولیه، تکمیل پروفایل فردی است. پس از آن قادر خواهید بود شرکت خود را نیز به جامعه صنعتگران ایران معرفی کنید.

جهت تکمیل پروفایل، می‌توانید پس از ورود به سامانه:

منوی سامانه را باز کنید:

تکمیل پروفایل در سامانه صبا

روی نام خود کلیک کنید تا به صفحه‌تان وارد شوید:

تکمیل پروفایل در سامانه صبا

در صفحه خود، بخش های مختلف صفحه را مشاهده می کنید که هنوز تکمیل نشده است. به سادگی با کلیک روی هر بخش (که در تصویر زیر با فلش مشخص شده) می‌توانید بخش مربوطه را تکمیل کنید:

تکمیل پروفایل در سامانه صبا

پس از تکمیل پروفایل شخصی، به سراغ ثبت شرکت در سامانه می رویم:

3- ثبت شرکت

مرحله بعد از تکمیل پروفایل فردی، «ثبت شرکت» است. این مرحله شامل ثبت اطلاعات اولیه شرکت، فعالیت‌ها و اطلاعات تماس آن است. شرکت شما پس از ثبت اولیه، در بین شرکت‌های سامانه نمایش داده می‌شود و اطلاعات اولیه‌ی آن برای کاربران قابل مشاهده است. دقت کنید که ممکن است شرکت شما قبلاً توسط کاربران دیگر و یا پشتیبانی، به سامانه اضافه شده باشد؛ بنابراین بهتر است قبل از ثبت شرکت، نام آن را در کادر جستجو (بالای تمام صفحات سامانه) جستجو کنید تا مطمئن شوید که شرکت شما در حال حاضر در سامانه ثبت نشده است.

ثبت شرکت در سامانه

پس از اطمینان از اینکه شرکت در سامانه ثبت نشده، جهت ثبت شرکت می‌توانید از این لینک استفاده کنید و یا در صفحه اصلی سامانه، روی دکمه «ثبت شرکت» کلیک کنید.

صفحه زیر، صفحه ثبت شرکت در سامانه است. اطلاعات شرکت را به درستی وارد کنید. در مراحل بعدی نیز تمام این اطلاعات قابل ویرایش خواهد بود.

ثبت شرکت در سامانه

پس از ثبت شرکت، می‌توانید صفحه پروفایل آن را با اطلاعات اولیه مشاهده کنید:

صفحه اولیه شرکت در سامانه

4- دریافت نسخه رایگان و تکمیل صفحه شرکت

پس از ثبت اولیه‌ی شرکت، جهت تکمیل اطلاعات و ثبت پروژه‌ها، محصولات، شبکه‌های اجتماعی، گواهینامه‌ها، گالری تصاویر، تاریخچه و ... لازم است دسترسی مدیریت شرکت را از پشتیبانی سامانه دریافت کنید. سازوکاری جهت دریافت دسترسی مدیریت شرکت ایجاد شده است تا شما بتوانید بصورت رایگان مدیریت صفحه شرکت را در اختیار بگیرید و علاوه بر معرفی بهترِ شرکت خود به صنعتگران، با خدمات و امکانات سامانه صبا نیز بهتر آشنا شوید. جهت درخواست پنل رایگان، وارد بخش تماس با ما شوید:

تماس با ما

از طریق بخش تماس با ما پیامی با متن «دریافت پلن رایگان شرکت ............» به پشتیبانی ارسال کنید تا پشتیبانی اقدامات بعدی را جهت ارائه دسترسی رایگان به شما انجام دهد. در صورتی که مدیرعامل یا یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت باشید، بلافاصله مدیریت پنل به شما ارائه خواهد شد؛ در غیر این صورت، لازم است تصویری از معرفی‌نامه‌ی خود به عنوان مدیر صفحه شرکت از شرکت محل فعالیت خود دریافت کنید تا دسترسی مدیریت صفحه به شما ارائه شود.

ارسال پیام به پشتیبانی سامانه

پس از گذشت چند ساعت، دسترسی شما به مدیریت شرکت باز شده و به شما اطلاع رسانی خواهد شد:

دسترسی مدیریت صفحه شرکت

پس از دریافت دسترسی رایگان، می‌توانید اطلاعات شرکت را تکمیل کنید تا کاربران از صفحه شرکت شما دست خالی خارج نشوند! دقت کنید که در این مرحله، بعلت استفاده از پلن رایگان، هنوز اطلاعات شما بصورت محدود شده به کاربران نمایش داده می‌شود.

5- فعال‌سازی شرکت در سامانه صبا

پس از ثبت رایگان شرکت و تکمیل خدمات آن در سامانه، نوبت آن رسیده است که خدمات خود را به صنعتگرانی که روزانه سامانه صبا را بررسی می‌کنند معرفی کنید. «معرفی» در این مرحله به آن معناست که شرکت شما در لیست شرکت‌های ثبت شده در سامانه اولویت بالاتری بگیرد، همه‌ی اطلاعات شرکت به همه‌ی کاربران نمایش داده شود و همچنین به صورت هوشمند به کاربران پیشنهاد داده شود که صفحه شرکت شما را در سامانه صبا ببینند. قطعاً مشاهده‌ی صفحه‌ی شما توسط کاربران سامانه، بسیار معطوف به هدف خواهد بود چرا که تمام کاربران سامانه صبا صنعتگران معتبر و فعال هستند که هر یک به نحوی با صنایع بالادستی در ارتباط هستند.

با فعال‌سازی شرکت خود در سامانه صبا، از امکاناتی جهت پیشبرد کسب و کار خود بهره خواهید برد که در این لینک به تفصیل توضیح داده شده است.

جهت فعال‌سازی شرکت، کافیست در صفحه شرکت روی دکمه ستاره (فعال‌سازی) کلیک کنید:

فعال سازی شرکت در سامانه

پلن مورد نظر خود را با توجه به نیازهایتان انتخاب کنید:

پلنهای فعال سازی شرکت در سامانه صبا

در صفحه بعدی، در صورتی که کد تخفیف دارید، آن را وارد کنید و سپس درگاه پرداخت مورد نظرتان را انتخاب کنید تا وارد صفحه پرداخت شوید:

فعال سازی شرکت در سامانه صبا

همچنین جهت شخصی‌سازی پلن انتخابی خود و انتخاب آیتم‌های بیشتر از سایر پلن‌ها و علاوه بر آن دریافت مشاوره جهت انتخاب مناسب‌ترین پلن برای شما، می‌توانید در بخش تماس با ما پیغام بگذارید تا کارشناسان فروش سامانه صبا با شما تماس بگیرند. همچنین می‌توانید با شماره تلفن سامانه صبا تماس بگیرید:

021-2685603 داخلی 12

حامیان
واتس اپ

دعوت از دوستان

با دعوت از دوستان خود می توانید امتیاز بگیرید و به دوستانتان در ایجاد ارتباطات کاری و صنعتی کمک کنید.
+۹۸
+ معرفی نفر بعدی

تبریک

شما به مدت یک سال در سامانه صبا عضویت فعال دارید

به حضور شما در بزرگترین جامعه صنعتی ایران افتخار می کنیم!

پس از تایید اطلاعات ثبت نامتان، یک تیک آبی دریافت نموده و پس از آن می توانید به عنوان کاربر عادی در سامانه صبا فعالیت نمایید.
مزایای کاربران عادی :
  • امکان ایجاد پروفایل شخصی (رزومه آنلاین)
  • امکان درخواست ارتباط و گسترش شبکه ارتباطات با سایر فعالین حوزه صنعت انتخابی
  • امکان ارسال پیام خصوصی برای افراد
  • امکان عضویت در گروه های تخصصی
  • امکان ثبت تجریه و نظر در ذیل صفحات مجتمع ها، واحدها، خطوط تولید و پروژه ها
  • و بسیاری از امکانات دیگر
پیشنهاد ما دریافت عضویت ویژه سامانه صبا می باشد که با کلیک بر روی آن می توانید از مزایای آن مطلع شوید.