لطفاً صبر کنید ...
loading
عضویت در وندورلیست کارفرمایان بزرگ صنعتی در سامانه صبا دسته بندی: معرفی امکانات سامانه صبا نویسنده :
ربات ارسال پیام
ارسال شده در تاریخ: 1399/10/21

کلیه شرکت‌های صنعتی می‌توانند در سامانه صبا در وندورلیست‌های طرف قرارداد سامانه صبا درخواست عضویت ارسال کنند. این فرآیند، ساده و سریع است. پس با بروکراسی اجتناب ناپذیر درخواست‌های سنتی خداحافظی کنید.

وندورلیست آنلاین صنایع

مخاطب این مطلب مدیران عامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران فروش، بازرگانی و توسعه بازار شرکت‌های صنعتی هستند که قصد دارند به سادگی در وندورلیست کارفرمایان بزرگ صنعتی عضویت پیدا کنند. اگر شما از گروه ذکر شده هستید، با دقت این مطلب را دنبال کنید.

سامانه صبا با ایجاد بستر وندورلیست در تلاش است تا فرآیند عضویت در وندورلیست‌های صنعتی را ساده‌سازی کند. همانطور که می‌دانید جمع‌آوری مدارک مورد نیاز کارفرمایان برای ارسال درخواست‌ها فرآیند طاقت‌فرسایی است. کارفرمایان تاکنون روش مشخصی برای تعیین وضعیت درخواست‌ها نداشته‌اند و شرکت‌های ارائه‌دهنده کالا و خدمات مجبور بودند با تماس‌ها و پیگیری‌های مکرر، از وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

در سامانه صبا، تمام وندورها (شرکت‌های ارائه‌دهنده کالا و خدمات به صنایع بالادستی) می‌توانند یک‌بار مدارک خود را آپلود کنند و با همان یک مرتبه تکمیل اطلاعات، برای کارفرمایان مختلف درخواست ارسال کنند. شما می‌توانید درخواست‌های خود را در هر لحظه از طریق داشبورد وندورلیست پیگیری کنید و در صورت لزوم مستقیماً با کارشناسان کارفرما در تماس باشید.

تکمیل اطلاعات و ارسال درخواست برای حضور در وندورلیست‌ها بسیار ساده است. کافیست ابتدا وارد صفحه شرکت شوید (در کادر جستجوی بالای صفحه نام شرکت را جستجو کنید)، و سپس روی گزینه «عضویت در وندورلیست‌ها» که در صفحه هر شرکت قابل مشاهده است کلیک کنید؛ سپس به سادگی مراحل ارسال درخواست در وندورلیست را طبق راهنمای هر صفحه دنبال کنید.

حامیان

دعوت از دوستان

با دعوت از دوستان خود می توانید امتیاز بگیرید و به دوستانتان در ایجاد ارتباطات کاری و صنعتی کمک کنید.
+۹۸
+ معرفی نفر بعدی

تبریک

شما به مدت یک سال در سامانه صبا عضویت فعال دارید

به حضور شما در بزرگترین جامعه صنعتی ایران افتخار می کنیم!

پس از تایید اطلاعات ثبت نامتان، یک تیک آبی دریافت نموده و پس از آن می توانید به عنوان کاربر عادی در سامانه صبا فعالیت نمایید.
مزایای کاربران عادی :
  • امکان ایجاد پروفایل شخصی (رزومه آنلاین)
  • امکان درخواست ارتباط و گسترش شبکه ارتباطات با سایر فعالین حوزه صنعت انتخابی
  • امکان ارسال پیام خصوصی برای افراد
  • امکان عضویت در گروه های تخصصی
  • امکان ثبت تجریه و نظر در ذیل صفحات مجتمع ها، واحدها، خطوط تولید و پروژه ها
  • و بسیاری از امکانات دیگر
پیشنهاد ما دریافت عضویت ویژه سامانه صبا می باشد که با کلیک بر روی آن می توانید از مزایای آن مطلع شوید.