عضویت ویژه در سامانه، با دریافت 21 امتیاز فعالیت!

ارسال شده در : 1398/01/28 18:23

اطلاعیه: کاربر گرامی، طرح دریافت عضویت ویژه با استفاده از امتیازات فعالیت به پایان رسیده است. با این حال شما هنوز میتوانید با روش های ذکر شده در این مطلب امتیاز فعالیت خود را بالا ببرید. در صورتی که در سامانه ثبت نام کرده باشید، همواره از طریق ایمیل از طرح های جدید سامانه صبا مطلع خواهید شد.

سلام!

امروز دوباره با یه خبر جذاب برگشتیم پیش شما!

هر کاربری که امتیاز فعالیتش به 21 برسه، میتونه بصورت رایگان عضویت ویژه دریافت کنه!!

امتیاز فعالیت یعنی چی؟

یعنی امتیازی که شما با فعالیت کردنتون در سامانه دریافت میکنید :)

همه کاربرای سامانه میتونن تو تکمیل اطلاعات شریک و سهیم باشن. فرض کنید شما وارد پروفایل یه مجتمع (مجتمع فولادی، میدان نفتی و گازی، پالایشگاه، نیروگاه و ...) میشید و متوجه میشید که بخشی از اطلاعات سامانه اشتباهه یا اصلا نیست!

خب، ما اشتباهاتمون رو قبول میکنیم و حسابی انتقاد پذیریم!! :)

بخاطر همین، هر کسی که اشتباهات مارو بهمون بگه و ازمون انتقاد کنه، ما نه تنها تخریب و تکذیبش نمیکنیم، بلکه بهش امتیاز هم میدیم! چون نهایتا این ما نیستیم که نباید اشتباهاتمونو کسی بفهمه، انسان جایز الخطاست! این اطلاعات و آمار دقیق و صحیح هست که مهمه!

مثلا، تو تصویر زیر میتونید ببینید که کاربر تأمین محتوای ما، ماشالله چه امتیاز فعالیتی داره! :)) این نشون میده که بداخلاق ترین منتقد ما، تأمین محتوای خودمونه =))

امتیاز فعالیت در سامانه صبا

کاربری که ثبت نام کرده و فعاله، تو هر صفحه ای از سامانه که بره (مجتمع، پروژه، مدول و ...) میتونه اشتباهات اون صفحه رو با دکمه ی «ویرایش اطلاعات» اصلاح کنه. وقتی ما رو به بهتر شدن هدایت کردین و ما هم قبول کردیم، یه امتیاز به امتیاز فعالیتتون اضافه میشه.

حالا با هم کل کل داریم دیگه! ما سعی میکنیم اطلاعاتمون جوری باشه که نقص نداشته باشه و آتو دست شما ندیم، شما هم بگردین آتوهای مارو جمع کنین و جایزه بگیرین :)

برای آشنایی دقیق تر با روش دریافت رایگان عضویت ویژه، اینجا کلیک کنید.

دعوت از دوستان

شما برای اینکه اکانت فعالی داشته باشید، لازم است سالانه 21 امتیاز فعالیت کسب کنید. با دعوت از دوستان خود می توانید به سادگی این امتیاز را کسب کنید و همچنین به دوستان خود در ایجاد ارتباطات کاری و صنعتی کمک کنید.
+۹۸
+ معرفی نفر بعدی

تبریک

شما به مدت یک سال در سامانه صبا عضویت فعال دارید

به حضور شما در بزرگترین جامعه صنعتی ایران افتخار می کنیم!

پس از تایید اطلاعات ثبت نامتان، یک تیک آبی دریافت نموده و پس از آن می توانید به عنوان کاربر عادی در سامانه صبا فعالیت نمایید.
مزایای کاربران عادی :
  • امکان ایجاد پروفایل شخصی (رزومه آنلاین)
  • امکان درخواست ارتباط و گسترش شبکه ارتباطات با سایر فعالین حوزه صنعت انتخابی
  • امکان ارسال پیام خصوصی برای افراد
  • امکان عضویت در گرو های تخصصی
  • امکان ثبت تجریه و نظر در ذیل صفحات مجتمع ها، واحدها، خطوط تولید و پروژه ها
  • و بسیاری از امکانات دیگر
پیشنهاد ما دریافت عضویت ویژه سامانه صبا می باشد که با کلیک بر روی آن می توانید از مزایای آن مطلع شوید.