به مدت محدود با ثبت نام و تکمیل پروفایل، عضویت ویژه
سامانه صبا (صنایع بالادستی ایران)
را دریافت نمایید.

دریافت امتیاز فعالیت با رأی دادن به سامانه صبا در جشنواره وب و موبایل ایران

ارسال شده در : 1398/09/14 14:44

سامانه صبا در جشنواره وب و موبایل ایران

کاربران عزیز، سلام!

همونطور که در جریان هستید، سامانه صبا تنها سامانه جامع صنایع بالادستی هست که انواع خدمات صنعتی رو ارائه میده تا رونق بخشیدن به صنعت کشور عزیزمون رو سرعت ببخشه. ما شبانه روزی در حال فعالیت هستیم تا بتونیم به شما خدمات بهتری ارائه بدیم و بیشتر و بهتر و هدفمندتر نیازهای شما رو شناسایی و برطرف کنیم. در طول سالهای فعالیتمون چالش های بسیاری رو از سر گذروندیم و خوشبختانه همیشه این چالش ها رو با حمایت‌های شما به خوبی پشت سر گذاشتیم؛ مثلاً موفق شدیم گواهی اختراع سامانه صبا رو بخاطر خلاقیت‌هاش و امکانات جدیدی که برای اولین بار در اختیار صنعت می‌ذاره دریافت کنیم، به شرکت‌های زیادی کمک کنیم در یک رقابت برابر در صنعت رشد کنند و خودشون رو به صنعت معرفی کنند و موفق شدیم با ارائه آمار دقیق صنعتی کمک کنیم بزرگترین کارفرمایان صنعت تصمیمات دقیق‌تری برای توسعه صنعت بگیرند. اما بزرگترین افتخار ما، ایجاد جامعه ای است که تا این لحظه (14 آذر 1398) بیش از 8200 صنعتگر در اون حضور دارند.

اما همه ی اینها رو مدیون شما و حمایت‌هاتون هستیم.

بعنوان تنها سامانه صنعتی ایران، سامانه صبا در جشنواره وب و موبایل 1398 شرکت کرده. حالا زمانیه که به کمکتون نیاز داریم تا بتونیم برای صنعت ایران افتخار آفرین باشیم. این رأی شماست که مشخص می‌کنه سامانه صبا می‌تونه در جشنواره وب و موبایل موفق بشه یا نه. از اینجا یا دکمه‌ای که همین پایین هست می‌تونید در عرض یک دقیقه حمایتتون رو از سامانه صبا اعلام کنید:

نحوه دریافت امتیاز:
همه اعضایی که ایمیل خود را ثبت کردند، بطور خودکار از 10 امتیاز هدیه برخوردار میشوند، اما اگه ایمیلتون در سامانه ثبت نشده بوده و یا به هر دلیلی در سوابق امتیازاتتون این امتیاز رو مشاهده نمی کنید، بعد از اینکه رأی تون رو ثبت کردید، از اینجا وارد بخش تماس با پشتیبانی بشید و یه اسکرین شات از صفحه رأی تون ارسال کنید برای پشتیبانی. زیاد طول نمیکشه تا وقتی که پیامک تأیید امتیاز براتون ارسال میشه. به همین راحتی!

دعوت از دوستان

جهت دریافت عضویت ویژه یک ساله سامانه صبا به صورت رایگان، لازم است:
  1. 1- 21 امتیاز فعالیت از سامانه دریافت کنید (با معرفی دوستان و یا سایر راه های موجود)
  2. 2- اطلاعات کاربری خود را بصورت صددرصد کامل کنید (ورود به صفحه من)
همچنین میتوانید بدون نیاز به دعوت از دوستان و با پرداخت هزینه، عضویت ویژه دریافت کنید:
+۹۸
+ معرفی نفر بعدی

تبریک تبریک

شما به مدت یک ماه در سامانه عضویت فعال دارید

تبریک، تبریک

باعث افتخار ماست که به مدت 24 ساعت از امکانات و اطلاعات سامانه صبا به صورت رایگان بهره مند شوید.

تبریک

شما به مدت یک سال در سامانه صبا عضویت فعال دارید

به حضور شما در بزرگترین جامعه صنعتی ایران افتخار می کنیم!
با تکمیل صفحه خود، بهتر از همیشه خود را به صنعت معرفی کنید: