لطفاً صبر کنید ...
loading

حضور در وندورلیست های معتبر صنایع با پروسه ای آنلاین و به صورت کاملا رایگان

ارسال شده در : 1399/09/18 15:57

برای اولین بار در ایران !

امکان حضور در وندورلیست های شرکت ها و پروژه های بزرگ صنعتی به صورت کاملا رایگان فراهم گردید.

این یک شعار نیست !

همانطور که مستحضرید چالش های فراوانی جهت حضور در وندورلیست ها وجود دارد که حداقل چالش های ذیل جز مهمترین های آنها می باشد:

۱-مشکل بودن شناسایی سریع و معطوف به هدف یک وندور لیست قبل و حین زمان اجرای پروژه ؛
یکی از بزرگ ترین چالش های تامین کنندگان این است که معمولا زمانی با پروژه های صنعتی آشنا می شوند که تامین کننده کالا و خدمات در آنها نهایی شده است.

۲- مشکل بودن شناسایی روند حضور در وندور لیست مورد نظر؛
معمولا در هر شرکت کارفرمایی و یا مشاور حضور در وندور لیست ها دارای روند های متفاوتی است و کشف این روندها، بسیار زمانبر بوده و معمولا شانس حضور برای اولین در این وندور لیست ها بسیار پایین است.

۳- زمانبر و پر هزینه بودن روند حضور در هر وندور لیست؛
معمولا باید بابت تلاش جهت حضور در هر وندورلیست؛ وقت و نیروی انسانی بالایی به همراه مستندات و مدارک زیادی جمع آوري و صرف نمود که مجددا در روند وندور لیست بعدی نیز این رویه تکرار می گردد و این موضوع انرژی زیادی را از سازمان هدر می دهد.

۴- عدم امکان ارتباط و یا حداقل مشکل بودن ایجاد آن با افراد اصلی و تاثیر گذار در روند بررسی وندور ها؛
معمولا شناسایی افراد تاثیرگذار و امکان پرزنت شرکت برای آنها، دارای پروسه طولانی و در بسیاری از موارد با فرض حرکت در مسیر صحیح آن، غیر ممکن است‌

۵- نبود رقابت سالم جهت حضور در وندور لیست ها؛
معمولا امکان پرزنت برای بسیاری از شرکت ها جهت حضور در وندور لیست ها توسط افرادی که دارای منافع خاصی در همکاری با شرکت های خاص می باشند، گرفته می شود بنحوی که افراد تاثیر گذار اصلی یا غالبا متوجه درخواست آن شرکت ها نمی شوند و یا توانمندیهایشان بدرستی نزد ایشان پرزنت نمی گردند و این امر موجب عدم موفقیت جهت حضور در رقابت سالم می گردد.

ما در سامانه صبا بدون اغراق به همه چالش های حضور در یک وندورلیست، اندیشه و جهت رفع این معضلات و امکان ایجاد رقابت سالم بین شرکت ها، سالها تلاش نموده ایم که خوشبختانه با طراحی و اجرای زیر سیستم وندور لیست آنلاین پروژه های بزرگ صنعتی و همکاری با کارفرمایان پیشرو، توانستیم با ایجاد ساختار وندورلیست های کاربردی و آنلاین در یک فضای ارتباطی خصوصی و موثر با افراد تاثیر گذار در هر وندور لیست، در مسیر ایجاد فضای رقابتی و سالم گامی موثر و رو به جلو برداریم و در ذیل به چند شاخص برتری وندورلیست های سامانه صبا با سایر وندورلیست ها اشاره می گردد:

۱- دسترسی آسان به وندورلیست های مختلف : وندور لیست های سامانه صبا در آینده ای نزدیک شامل کلیه وندورلیست های موجود در صنایع بالادستی به صورت یکجا خواهد بود و شما می توانید با توجه به توانمندیهایتان در هر کدام از آنها درخواست عضویت ارائه دهید.

۲- صرفه جویی قابل ملاحظه در تهیه مدارک و مستندات : هر شرکت مدارک عضویت عمومی خود را یکبار تهیه و در سامانه آپلود می کند و با آن مدارک می تواند برای حضور در وندورلیست های متعدد، درخواست ارسال نماید و نیازی به آپلود مدارک به تفکیک هر وندور لیست نخواهد بود، لیکن در صورت نیاز هر کارفرما به مدارک اختصاصی دیگر، امکان ارسال مدارک در یک گروه کاملا خصوصی با آن کارفرما برای هر شرکت به صورت جداگانه مهیا شده است.

۳- شناسایی کاربردی وندورلیست ها: وندور لیست های متعددی با توافق نامه های دو طرفه در حال فعال سازی در سامانه صبا می باشد، بنابراین شناسایی وندورلیست ها خصوصا وندور لیست پروژه ها را قبل از آغاز و حین اجرای پروژه، سامانه صبا برای شرکت ها بر عهده داشته و آن ها را به تناسب نوع کالا و خدماتشان به آنها پیشنهاد خواهد نمود.

۴- ارتباط موثر و مستقیم با بررسی کنندگان وندورلیست : امکان ارتباط مستقیم از طریق گروه چت اختصاصی هر شرکت در سامانه با افراد بررسی کننده وندورلیست ها و حفظ سوابق تعاملات در این خصوص، منجر به ایجاد فضای شفاف در راستای ارتباط های مذکور خواهد گردید در ضمن امکان ارسال مدارک تکمیلی و اختصاصی نیز برای هر کارفرما به صورت مجزا ممکن خواهد بود.

۵- امکانات درخواست عضویت رایگان در وندورلیست ها: تمام امکانات صبا، جهت ارائه سه درخواست حضور در وندورلیست ها تا اطلاع ثانوی کاملا رایگان بوده، لیکن با فعالسازی پروفایل هر شرکت ضمن استفاده از امکانات پرزنت بهتر و موثرتر در سامانه، با توجه به نوع پلن فعال شده این محدودیت می تواند کاملا برداشته شود.

منتظر حضور شما در سامانه صبا هستیم تا بتوانیم در کنارتان به رسالتمان در راستای کمک به رشد اقتصادی صنعت کشور خصوصا شرکت های ایرانی جامعه عمل بپوشانیم.

حامیان
واتس اپ

دعوت از دوستان

با دعوت از دوستان خود می توانید امتیاز بگیرید و به دوستانتان در ایجاد ارتباطات کاری و صنعتی کمک کنید.
+۹۸
+ معرفی نفر بعدی

تبریک

شما به مدت یک سال در سامانه صبا عضویت فعال دارید

به حضور شما در بزرگترین جامعه صنعتی ایران افتخار می کنیم!

پس از تایید اطلاعات ثبت نامتان، یک تیک آبی دریافت نموده و پس از آن می توانید به عنوان کاربر عادی در سامانه صبا فعالیت نمایید.
مزایای کاربران عادی :
  • امکان ایجاد پروفایل شخصی (رزومه آنلاین)
  • امکان درخواست ارتباط و گسترش شبکه ارتباطات با سایر فعالین حوزه صنعت انتخابی
  • امکان ارسال پیام خصوصی برای افراد
  • امکان عضویت در گروه های تخصصی
  • امکان ثبت تجریه و نظر در ذیل صفحات مجتمع ها، واحدها، خطوط تولید و پروژه ها
  • و بسیاری از امکانات دیگر
پیشنهاد ما دریافت عضویت ویژه سامانه صبا می باشد که با کلیک بر روی آن می توانید از مزایای آن مطلع شوید.